СОВРШЕН ИЗБОР ЗА ВАШИОТ ДОМ
+389 (02) 2450022 Најави се  |  Регистрирај се
   Листа на Производи

НОВОСТИ
Small photo
Специјални новогодишни цени!
И дедо мраз купува од кај нас. Најголем избор за бела техника, апарати за домакинство и лична нега
Small photo
Asus го претстави ZenFone Zoom, најтенкиот смартфон со оптички зум на камерата
Камерите кај паметните телефони стануваат се подобри, но има една работа кој често пати му фали на "фотографот", а тоа е можноста да се доближите до субјектот, без притоа да ги користите нозете… Оптичкиот зум може да биде навистина корисен и затоа Asus се одлучи да вгради таква леќа во својот нов, моќен ZenFone Zoom паметен телефон.
Small photo
ZTE спрема телевизор во кој ќе може да го ставите вашиот смартфон
Кинескиот производител на паметни телефони ZTE, спрема голем телевизор, кој нема да има само вграден софтвер како сите паметни телевизори, туку во него ќе може да го ставите и Вашиот паметен телефон и да ја пренесете целата негова функционалност на големиот екран.

[сите новости]

АНКЕТА
Колку инчен Телевизор имате дома?
32" / 82 см
42'' / 102 см
46" / 117 см
55" / 140 смFollow us:

Производ: Grundig МТ 5210 Со додаток за бекембарди


 голема
Цена: 1099 

-за непречено и ефикасно отстранување на влакната од носот и ушите
-додатоци за прецизно сечење и стилизирање на бакенбарди и брада, како и за отстранување на влакната од вратот
-кужиште од високо квалитетни нерѓосувачки челик
-безбедна и безболна употреба
-главата се пере со хигиенски средства за чистење
-користи само за АА 1,5 V батерија (содржана во пакувањето)

Бар код: 4 013833 629 733 
додај во кошничка
НазадНов Леток
Baner Grundig 2015
Контакт
 

КРУСЕЛ ДООЕЛ - Скопје

Т.Ц. Бисер Локал 35, 1000 Скопје
тел +389 (02) 2450022
+389 (02) 2400704
факс +389 (02) 2400705

Првомајска ББ, 1000 Скопје
тел +389 (02) 2520999

email: info@krusel.mk

Најнови производи
Е-mail Новости
 
Бидете во тек со нашите
новости и понуди

© Copyright 2011, KRUSEL All Rights Researved.