СОВРШЕН ИЗБОР ЗА ВАШИОТ ДОМ
+389 (02) 2450022 Најави се  |  Регистрирај се
   Листа на Производи

НОВОСТИ
Small photo
Wi-Fi влегува во клима уредите на Samsung
Корејскиот гигант Samsung ја најави новата серија клима уреди AR 5000 , 7000 и 9000 со вградена Wi- Fi функционалност. Уредите се истакнати со уникатен дизајн кој ги прави многу поефикасни
Small photo
Philips најави 27 инчен екран со Nvidia G-Sync технологија
Nvidia претходно оваа година најви дека ќе ја употреби својата Nvidia G-Sync технологија со цел да ги зголеми перформансите на екраните во соработка со Philips.
Small photo
Како да ја изберете вистинската машина за миење на садови
Купувате машина за миење на садови. Како да ја изберете вистинската... Ќе се сложите сите дека членот од семејството кој е одговорен за миење на садовите по оброците има една од најдосадните обврски во куќата. По статистика, во нашата земја само една третина од домаќинствата поседуваат машини за миење на садови и секако покрај оваа привилегија, значително штедат на вода, енергија и на време. Секако можат да се пофалат и со похигиенски садови одколку садовите измиени со едно сунгерче и не секогаш топла вода. Но од каде да почнете при купувањето на ваков уред? Прочитајте го нашето кратко упатство и запрашајте се со основните прашања, вклучувајќи ги битните елементи кои можете да ги барате при купување.

[сите новости]

АНКЕТА
Колку инчен Телевизор имате дома?
32" / 82 см
42'' / 102 см
46" / 117 см
55" / 140 смFollow us:

Производ: Grundig МТ 5210


 голема
Цена: 1099 

-за непречено и ефикасно отстранување на влакната од носот и ушите
-додатоци за прецизно сечење и стилизирање на бакенбарди и брада, како и за отстранување на влакната од вратот
-кужиште од високо квалитетни нерѓосувачки челик
-безбедна и безболна употреба
-главата се пере со хигиенски средства за чистење
-користи само за АА 1,5 V батерија (содржана во пакувањето)

Бар код: 4 013833 629 733 
додај во кошничка
НазадНов Леток
Kаталог GRUNDIG
Контакт
 

КРУСЕЛ ДООЕЛ - Скопје

Т.Ц. Бисер Локал 35, 1000 Скопје
тел +389 (02) 2450022
+389 (02) 2400704
факс +389 (02) 2400705

Првомајска ББ, 1000 Скопје
тел +389 (02) 2520999

email: info@krusel.com.mk

Најнови производи
Е-mail Новости
 
Бидете во тек со нашите
новости и понуди

© Copyright 2011, KRUSEL All Rights Researved.